Вітаємо з Днем народження депутата Новобілоуської сільської ради Зубенко Ларису Дмитрівну!

Дата: 01.02.2023 10:04

Шановна Ларисо Дмитрівно, прийміть найщиріші вітання і побажання міцного здоров’я, мирного неба та щастя у день Вашого народження!

Сердечно бажаємо Вам злагоди, добра, родинного затишку, невичерпної енергії та наснаги. Нехай Ваше життя буде насичене радісними подіями, яскравими зустрічами, теплими розмовами та плідними справами. Хай доля дарує натхнення та сили для вирішення робочих питань, щоб робота приносила задоволення й щедрі результати, а тепло родинних відносин створювало атмосферу душевного спокою, гармонії та рівноваги.

Дорога Ларисо Дмитрівно, ми щиро зичимо успіху в усіх Ваших починаннях, всіляких гараздів, твердості й рішучості у виконанні намічених цілей, душевної стійкості, віри, надії, любові, поваги та шани від людей за вашу невтомну працю.

Миру Вам, довголіття, радості в дітях, онуках, великого родинного щастя на многії та благії літа!

З повагою — сільський голова та колектив Новобілоуської сільської ради, виконавчий комітет і депутатський корпус