Хочеш зробити нашу країну безпечнішою? Прагнеш допомагати людям та стояти на варті правопорядку? Приєднуйся до команди!

Дата: 31.01.2023 16:33

30 січня 2023 року розпочався прийом заяв кандидатів для заміщення вакантних посад інспектора та поліцейського роти патрульної служби поліції особливого призначення «Чернігів» Головного управління Національної поліції в Чернігівській області.

Щоб розпочати участь у конкурсному відборі, необхідно заповнити анкету за посиланням https://nabir.np.gov.ua

Наступний крок — надання пакету документів. 3 переліком Ви можете ознайомитися за посиланням: https://nabir.np.gov.ua/index.php?r=site%2Fcondition

Подальшими етапами будуть співбесіда з представником об’єднаної штурмової бригади, проходження військово-лікарської комісії, перевірка рівня фізичної підготовки, тестування рівня логічного й аналітичного мислення та професійних знань, тестування особистісних характеристик (психологічний тест), співбесіда з поліцейською комісією.

Основні службові обов’язки:

• приймати участь у плануванні, підготовці, проведенні спеціальних заходів (операцій) із затримання членів озброєних злочинних груп та озброєних особливо небезпечних злочинців, звільнення заручників;
  • надавати кваліфіковану та спеціалізовану підтримку органам (підрозділам) поліції, іншим правоохоронним органам у разі виникнення ситуації з високим ступенем ризику.

Ми пропонуємо:

• соціальне забезпечення згідно здіючим законодавством, пільговий лізинг на житло, компенсацію оренди за винайм житла;
  • професійну підготовку за міжнародними стандартами;
  • можливість                        підвищити освітній ступінь вищої освіти у вищих навчальних закладах зі  специфічними                 умовами  навчання, які здійснюють підготовку поліцейських;
  • перспективу кар’єрного росту;
  • заплановано, що поліцейський, який буде працювати у бригаді, має отримувати грошове забезпечення щонайменше 25 тис. гривень, що на сьогодні є однією з найвищих заробітних плат серед правоохоронних органів.

Мінімальний рівень грошового забезпечення — 25 000

Середній рівень планового грошового

забезпечення

Інспектор, інженер, інструктор

25 400 26 000

командир взводу

30 000 32 000

командир роти

34 000 36 000

командир батальйону

37 000 39 000

Додатково будуть нараховуватися виплати пов’язані з виконанням завдань із відсічі збройної агресії, а саме 30 000 та 70 000 під час виконання бойових завдань.

Зроби свій вибір! Приєднуйся до Національної поліції!

Твоє майбутнє — майбутнє України!

Прийом документів та надання консультацій щодо умов прийому на службу здійснюється за адресою:

місто Чернігів, проспект Перемоги,74.

Телефон для довідок: (050)46-47-020.