Вітаємо з Днем Соборності України!

Дата: 22.01.2023 09:15

Шановні мешканці Новобілоуської сільської територіальної громади!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди найвеличнішого свята нашого народу — Дня Соборності України!

22 січня 1919 року, з проголошенням Акту Злуки Української та Західноукраїнської Народних Республік, відбулося символічне об’єднання українських земель в одній державі. Цей день став основоположною подією для українського державотворення, і Акт Злуки увійшов в історію як надважливий крок на шляху до проголошення незалежності України в 1991 році. Сьогодні ми відзначаємо 104-ту річницю від дня проголошення Універсалу про об’єднання Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки в соборну Україну.

Дорогі земляки, кожен із нас добре пам’ятає всіх борців за українську державність, які віками виборювали право на вільну, незалежну і соборну Україну для себе та своїх нащадків. Ми дякуємо їм за можливість бути вільним народом у вільній країні. Щира подяка й нашим нинішнім борцям за територіальну цілість України. Ніхто й ніщо не зламає їх та всіх нас у цій боротьбі. Ми неодмінно здолаємо труднощі, переможемо зло, залишимо непорушною територіальну цілісність України і збудуємо у себе вдома сильну європейську країну.

Дорогі друзі, залишаймося й надалі такими ж згуртованими, зібраними, сміливими, рішучими, непохитними, незламними та небайдужими. І тоді все буде Україна!

З повагою та найкращими побажаннями —

сільський голова Новобілоуської сільської ради  Дмитро Федоров, виконавчий комітет та депутатський корпус