Вітаємо з Днем народження спеціаліста І категорії відділу земельних відносин, комунальної власності, житлово-комунального господарства та благоустрою Світлану Іванівну Строгу!

Дата: 22.01.2023 10:05

Шановна Світлано Іванівно, від щирого серця вітаємо Вас із Днем народження!

Бажаємо Вам міцного здоров’я, родинного тепла, достатку, миру, енергії, натхнення, любові, добра і щастя. Ваша професія завжди користувалася повагою, адже вона пов’язана з безцінним скарбом нашої громади і країни в цілому — її землею. Ми щиро вдячні Вам за багаторічну, віддану та сумлінну працю в цій галузі. За те, що Ви дбаєте про ефективне та раціональне використання землі, відмінно ведете планування та документацію, допомагаєте людям вирішити їхні земельні питання.

Нехай у Вашому житті завжди будуть повага, подяка, квіти, сюрпризи, усмішки, хороші події, радість, удача та везіння. Хай нові сторінки Вашого життя заповнюються яскравими зустрічами, приємними клопотами і плідними справами.

Зичимо твердості у виконанні намічених цілей, підтримки й розуміння з боку колег та близьких людей, щоб у Вашому домі завжди панували мир і злагода, у серці — гармонія, а у справах — мудрість та виваженість.

Нехай доля буде прихильною до Вас і подарує радість життя, незрадливу удачу, вірних та надійних друзів.

З повагою — сільський голова та колектив Новобілоуської сільської ради, виконавчий комітет і депутатський корпус