Відбулася 15 сесія 8 скликання

Дата: 17.01.2023 12:02

У вівторок, 17 січня, відбулася 15 сесія Новобілоуської сільської ради 8 скликання. Сесія відбулася за участю голови Новобілоуської сільської ради Дмитра Федорова, його заступника з фінансово-економічних питань та комунального господарства Анатолія Кругола, секретаря сільської ради Світлани Стопичевої, керуючої справами виконавчого комітету Олени Плотнікової, представників депутатського корпусу та виконавчого комітету.

На розгляд сесії було винесено близько 30 питань, серед яких земельні, соціальні, комунальні та економічні, що стосуються ряду програм щодо покращення умов життя мешканців Новобілоуської сільської територіальної громади. Після детального обговорення питань депутатами були прийняті відповідні рішення шляхом поіменного голосування.