Відбулося засідання виконавчого комітету Новобілоуської сільської ради

Дата: 17.01.2023 12:31

У вівторок, 17 січня, відбулося засідання виконавчого комітету Новобілоуської сільської ради за участю сільського голови Дмитра Федорова, його заступника з питань діяльності виконавчих органів Юрія Ткаченка, керуючої справами виконавчого комітету Олени Плотнікової, секретаря сільської ради Світлани Стопичевої, доповідачів із питань порядку денного та працівників виконавчого апарату сільської ради. Під час засідання було розглянуто питання про затвердження плану заходів щодо запобігання та протидії домашньому насильству в Новобілоуській сільській раді у 2023 році на території Новобілоуської сільської ради; про затвердження номенклатури та обсягів місцевого матеріального резерву Новобілоуської сільської територіальної громади для запобігання і ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій із визначенням місць зберігання на 2023 рік; про надання дозволу на обслуговування та надання соціальних послуг; надання матеріальної допомоги; про переведення садового будинку в жилий будинок та присвоєння адреси, що виносяться на розгляд засідання членами виконавчого комітету сільської ради, та прийняли відповідні рішення.