Прем’єр-міністр Денис Шмигаль: «Із 16 січня українці зможуть обміняти старі лампочки на енергоощадні LED-лампи»

Дата: 12.01.2023 16:10

Незабаром в Україні розпочнеться програма обміну старих електричних ламп розжарювання на енергоощадні LED-лампи.

Про це під час засідання уряду 10 січня заявив прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

«З 16 січня розпочинаємо в режимі бета-тестування програму безкоштовного обміну старих електричних ламп розжарювання на енергоощадні LED-лампи», — зазначив урядовець.

За його словами, програма розпочнеться в шести областях України, після чого охопить решту регіонів.

«На першому етапі плануємо замінити до 500 тисяч ламп у шести регіонах України. Після цього орієнтовно за два тижні проєкт запуститься у звичайному режимі по всій території Україні», — зауважив Денис Шмигаль.

Українці зможуть подати заявку через сервіс «Дія», після чого отримати 5 нових ламп у найближчому відділені «Укрпошти», додав прем’єр.

За матеріалами «Суспільне новини» https://suspilne.media/amp/356246-iz-16-sicna-ukrainci-zmozut-obminati-stari-lampocki-na-energoosadni-led-lampi-smigal/