Вітаємо з Днем народження спеціаліста ІІ категорії, бухгалтера відділу бухгалтерського обліку і звітності Мокеєву Любов Василівну!

Дата: 29.12.2022 08:15

Шановна Любове Василівно, щиро вітаємо Вас із Днем народження!

Бажаємо легкості в роботі, точних даних, прибутку в усіх кварталах, правильно зведеного балансу, вірних цифр і підрахунків, успішної діяльності та високого достатку. Зичимо й надалі залишатися чудовим професіоналом, щирою та доброю людиною, чарівною жінкою, люблячою і турботливою мамою та дружиною. Нехай Ваше життя буде цікавим та насиченим на приємні враження, теплі зустрічі та гарні новини. Хай поруч із Вами будуть щирі, чесні, порядні люди, які ніколи не засмучуватимуть Вас неправдою та образою.

Дорога Любове Василівно, від щирого серця бажаємо Вам мирного неба, міцного здоров’я, сімейного тепла й затишку, великого безмежного щастя, душевного спокою, гармонії, поваги, добробуту, стабільності та здійснення мрій.

Із повагою — сільський голова та колектив Новобілоуської сільської ради, виконавчий комітет і депутатський корпус