Вітаємо з Днем народження в.о. директора КЗ «Центр культурних послуг» Новобілоуської сільської ради Наталію Георгіївну Цвік!

Дата: 23.12.2022 09:17

Шановна Наталіє Георгіївно, щиро вітаємо Вас із Днем народження! Ваша професія — творча, креативна, натхненна та сповнена душевної краси. Ви даруєте людям радість, тепло своєї душі, відкриваєте неймовірний мистецький світ нашого краю і водночас наповнюєте серця високими та світлими почуттями, вчите бачити й розуміти прекрасне. Завдяки Вашій праці люди вчаться любити українську пісню, народний танець, солов’їну поезію і разом із тим не впадають у відчай, не падають духом, коли на душі важко, а сповнюються високими патріотичними почуттями.

Дорога Наталіє Георгіївно, в цей святковий день бажаємо Вам доброго здоров’я, мирного неба, любові та злагоди в родині, благополуччя, щедрих творчих ужинків, невичерпного натхнення, людської поваги та вдячності за нелегку, але дуже потрібну працю.

З повагою — сільський голова та колектив Новобілоуської сільської ради, виконавчий комітет і депутатський корпус