З Днем енергетика!

Дата: 22.12.2022 10:14

Шановні працівники енергетичної галузі!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята Дня енергетика!

Завдяки Вашому професіоналізму, організованості, сміливості, рішучості, пильності та чіткості в роботі залежить забезпечення електроенергією всіх споживачів, повноцінне і комфортне життя кожного українця, розвиток економіки та майбутнє нашої громади і України в цілому. Ми цінуємо і поважаємо Вашу працю, яка пов’язана з ризиком та небезпекою, особливо в нинішній час.

Бажаємо Вам міцного здоров’я, мирного неба, добробуту, благополуччя, стабільності, безаварійної роботи, невичерпної життєвої енергії, наснаги й успіху в нелегкій праці та нових трудових здобутків. Нехай мир, любов, злагода, взаємоповага та взаєморозуміння панують у Ваших домівках, а результати Вашої роботи стануть міцним фундаментом для нових здобутків упродовж наступних років.

Із повагою — сільський голова Новобілоуської сільської ради, виконавчий комітет і депутатський корпус