Вітаємо з Днем народження головного спеціаліста, бухгалтера відділу бухгалтерського обліку і звітності Новобілоуської сільської ради Федорченко Тетяну Миколаївну!

Дата: 16.12.2022 08:47

Шановна Тетяно Миколаївно, вітаємо Вас із Днем народження!

Від щирого серця бажаємо Вам мирного неба, відмінного самопочуття, доброго здоров’я, чудового настрою, безмежного щастя, сміливості у своїх прагненнях, безліч можливостей, гармонії та здоров’я.

Зичимо, щоб поруч із Вами завжди були дорогі серцю люди, а життя кожен день було сповнене радісними моментами.

Нехай усі Ваші бажання неодмінно здійсняться, будь-яка мета стане досяжною, а поруч будуть щирі та порядні друзі. Хай у родині панують мир, спокій, злагода та взаємоповага.

З повагою — сільський голова та колектив Новобілоуської сільської ради, виконавчий комітет і депутатський корпус