Відбулося засідання виконавчого комітету Новобілоуської сільської ради

Дата: 08.12.2022 10:07

У середу, 7 грудня, відбулося засідання виконавчого комітету Новобілоуської сільської ради за участю сільського голови Дмитра Федорова, секретаря сільської ради Світлани Стопичевої, керуючої справами виконавчого комітету Олени Плотнікової, доповідачів із питань порядку денного та працівників виконавчого апарату сільської ради. Під час засідання було розглянуто ряд важливих питань, що виносяться на розгляд засідання членами виконавчого комітету сільської ради, та прийняли відповідні рішення. Опісля відбулося урочисте нагородження працівників Новобілоуської сільської ради з нагоди Дня місцевого самоврядування. З професійним святом їх привітали голова Чернігівської обласної організації професійної спілки працівників державних установ України Марія Бойправ та сільський голова Новобілоуської сільської ради Дмитро Федоров. Вони подякували присутнім за самовідданну працю на благо громади в такий надзвичайно складний час, вручили почесні нагороди та побажали всім миру, здоров’я, нових професійних здобутків та наснаги в роботі.