З Міжнародним днем волонтера!

Дата: 05.12.2022 08:10

Волонтери…

Це люди з широкою душею, повною доброти та чуйності.

Це люди з великим серцем, сповненим безкорисливої любові до інших.

Вони не шкодують власного часу, сил та емоцій для вирішення проблем українців, які опинилися у складних життєвих ситуаціях.

Вони активно долучаються до різних благодійних акцій, доброчинної діяльності та згуртовують навколо себе інших.

Вони добровільно та безоплатно працюють там, де потрібна їхня допомога.

Завдяки їм у нашій громаді та Україні вцілому можна побачити багато позитивних змін.

Завдяки їм у нас є сили боротися з ворогом і день за днем невтомно наближати нашу перемогу.

Завдяки їхнім зусиллям цей світ стає добрішим, безпечнішим і щасливішим.

Дорогі наші волонтери!

Ми щиро дякуємо Вам за те, що Ви є в нашому житті!

За те, що робите кожен наш день теплим, безпечним, радісним, світлим і дивовижним.

За те, що продовжуєте свою благу діяльність у цей надзвичайно складний час.

Ви — приклад добра, чуйності, патріотизму, мужності та сили духу для багатьох українців.

Бажаємо Вам міцного здоров’я, миру, наснаги на добрі справи, родинного затишку, добробуту та благополуччя.

До перемоги — тільки разом! Разом ми зможемо все!

З повагою — сільський голова Новобілоуської територіальної громади Дмитро Федоров, виконавчий комітет і депутатський корпус