Вітаємо з Днем народження спеціаліста І категорії відділу освіти Новобілоуської сільської ради Дубчак Оксану Анатоліївну!

Дата: 28.11.2022 08:15

Шановна Оксано Анатоліївно, вітаємо Вас із Днем народження!

У цей радісний і світлий день ми хочемо побажати Вам щасливого сьогодні й радісного завтра, красивих мрій та їх здійснення, щоб кожен день повнився гарним настроєм, добром, увагою, турботою, задушевними зустрічами та плідною працею.

Ми цінуємо Ваш професіоналізм, працьовитість, ентузіазм, щирість, порядність та доброзичливість, які викликають повагу та надихають на працю інших. Бажаємо Вам мирного неба, міцного здоров’я, благополуччя, натхнення, творчості, життєвої наснаги, особистих досягнень, злагоди та добробуту. Зичимо найбільшого щастя, найчарівніших квітів та найрадісніших подій. Нехай здійснюються мрії та множаться можливості. Хай життя буде осяяне оптимізмом і радісними моментами.

З повагою  — сільський голова  та колектив  Новобілоуської сільської ради, виконавчий комітет і депутатський корпус