Вітаємо з почесними нагородами!

Дата: 25.11.2022 16:05

Вітаємо Новобілоуського сільського голову ФЕДОРОВА Дмитра Олександровича та уродженця села Рудка, волонтера, помічника машиніста електропоїзда виробничого підрозділу моторвагонного депо Чернігівської регіональної філії «Південно-Західна залізниця» акціонерного товариства «Українська залізниця» ВОЙТЕХА Павла Михайловича з почесними нагородами.

Напередодні Міжнародного дня волонтера Перший заступник голови Чернігівської обласної ради Ніна Лемеш вручила почесні відзнаки за сумлінну працю, високий професіоналізм та активну волонтерську діяльність й допомогу населенню Придесення. Федорова Дмитра Олександровича нагороджено Почесною грамотою Чернігівської обласної ради. Войтеху Павлу Михайловичу оголошено Подяку Чернігівської обласної ради.

Волонтерський рух в Україні є непереможною рушійною силою, яка день за днем наближає нашу перемогу. Щиро дякуємо нашим волонтерам!

Фото Чернігівської обласної ради