Вітаємо з Днем народження державного реєстратора відділу «Центр надання адміністративних послуг» Устименко Юлію Петрівну!

Дата: 25.11.2022 08:13

Шановна Юліє Петрівно, вітаємо Вас із Днем народження!

Від щирого серця хочеться побажати міцного здоров’я, професійних злетів, стабільності, мирного неба, любові, тепла, поваги, позитивних емоцій та яскравих барв життя. Нехай у душі завжди живуть спокій і благополуччя, в усіх починаннях супроводжує удача, а вдома на Вас завжди чекає затишок і турбота дорогих серцю людей.

Зичимо вдалих реєстраційних дій, привітних заявників та задоволення від роботи. Нехай кожен день Вашого життя буде щасливим і радісним, а родинне тепло й затишок допомагають у виконанні почесного та відповідального професійного обов’язку.

Оптимізму, впевненості, наполегливості, незгасимого щастя та удачі.

З повагою  — сільський голова  та колектив  Новобілоуської сільської ради, виконавчий комітет і депутатський корпус