Вітаємо працівників сільського господарства Новобілоуської територіальної громади з почесними нагородами!!!

Дата: 22.11.2022 10:48

ВЕРТЕБНОГО Олександра Миколайовича — голову правління приватного акціонерного товариства «Чернігівське головне підприємство по племінній справі у тваринництві». За значний особистий внесок у розвиток агропромислового виробництва області, вагомі трудові досягнення та з нагоди Дня працівників сільського господарства Олександра Миколайовича нагороджено Почесною грамотою Чернігівської ОВА.

БУДАША Віктора Олександровича — засновника селянського фермерського господарства «Будаш», та КУПРІЄНКА Віктора Михайловича — голову сільськогосподарського виробничого кооперативу «Полісся» Чернігівського району. Віктору Олександровичу та Віктору Михайловичу оголошено Подяку Чернігівської ОВА.

Висловлюємо свою шану і щиро дякуємо за плідну працю та вагомий внесок у розвиток сільського господарства нашої громади. Нехай не знають втоми Ваші натружені руки, хай буде щедрою Ваша життєва нива, а щоденна копітка праця й надалі збагачує і прославляє Новобілоуську територіальну громаду та всю Україну.

Фото Чернігівської ОВА