Вітаємо з Днем народження діловода Рудківського старостинського округу Білу Людмилу Миколаївну!

Дата: 21.11.2022 11:28

Шановна Людмило Миколаївно, щиро вітаємо Вас із Днем народження!

У цей світлий і радісний день бажаємо Вам щасливого сьогодні та радісного завтра, красивих мрій та їх здійснення. Нехай кожен день буде щедрим на успіхи та плідну працю, багатим на приємні події, радісні звістки, особисті досягнення і благородні справи. Хай Ваше життя повниться гарним настроєм, добрими людьми, задушевними зустрічами і здобутками. Нехай Ваша домівка наповниться щастям і радощами, натхненням і творчістю, здоров’ям і благополуччям. Мирного неба, міцного здоров’я, злагоди в родині, благополуччя, безмежного щастя, креативності та успіху в добрих починаннях.

З повагою  — сільський голова  та колектив  Новобілоуської сільської ради, виконавчий комітет і депутатський корпус