Платники Чернігівщини на підтримку армії сплатили понад 497,7мільйонів військового збору

Дата: 18.11.2022 09:04

Протягом січня — жовтня 2022 року платниками податків Чернігівської  області сплачено понад 497,7 мільйона гривень військового збору. Це більш ніж на 102 мільйона гривень більше аналогічного періоду  минулого року.

У жовтні поточного року надходження військового збору склали 58,8 мільйона гривень, що майже на 14,4 мільйона гривень більше аналогічного періоду минулого року.

Зазначені суми надходжень військового збору надійшли від 6603 податкових агентів — юридичних осіб — у сумі понад 476,7 мільйона гривень та від 12541 фізичних осіб (приватних підприємців та громадян) — у сумі 21 мільйон гривень.

Пресслужба Головного управління  ДПС у Чернігівській області