Новобілоуська громада
Чернігівська область, Чернігівський район
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Фахівці ДСНС провели інструкторсько-методичне заняття для працівників Новобілоуської сільської ради

Дата: 15.11.2022 15:19
Кількість переглядів: 24

 

У вівторок, 15 листопада, рятувальники Чернігівської області провели різнопланове інструкторсько-методичне заняття для працівників Новобілоуської сільської ради.

Під час навчання представники ДСНС ознайомили присутніх із правилами безпечного поводження та порядком дій при виявленні вибухонебезпечних предметів, розповіли про види та характеристики ВНП, їх ідентифікацію. Зачитали лекцію про властивості радіоактивних, хімічних речовин та їх шкоду.

Крім того, присутні засвоїли алгоритм надання домедичної допомоги постраждалим при надзвичайних ситуаціях різного характеру: навчилися зупиняти кровотечу, робити серцево-легеневу реанімацію, переводити постраждалого у відновне положення, транспортувати постраждалого з небезпечної зони, надавати допомогу при порушенні прохідності дихальних шляхів, різних пораненнях, обмороженні та інших невідкладних станах.

Нині такі навчання дуже актуальні та важливі, адже в період воєнного стану імовірність надзвичайних ситуацій значно вища. Висловлюємо щиру подяку представникам ДСНС за корисне і життєво необхідні знання.   


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора