Запитуйте — відповідаємо

Дата: 14.11.2022 22:14

— Як змінити реквізити банківської картки для отримання пенсії, якщо немає електронного підпису, а картка є?

— Якщо немає електронного підпису, заяву про виплату пенсії на інший банківський рахунок до органів Пенсійного фонду України можуть передати працівники банківської установи або особисто пенсіонер.

— Витяг з електронної трудової книжки заміняє трудову книжку при призначенні пенсії? Чи обов’язково мати оригінал паперової форми,  де відображується  весь трудовий стаж?

— Витяг з електронної трудової книжки не заміняє трудової книжки — при поданні заяви про призначення пенсії необхідно надати саме оригінал трудової книжки.