Розпорядження №22 від 22 лютого 2022 року

ЧЕРНІГІВСЬКОГО РАЙОНУ

ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

22 лютого 2022 року                с. Новий Білоус                                        № 22

Про організацію роботи із

забезпечення Новобілоуською

сільською радою доступу до

публічної інформації у відповідності

з вимогами чинного законодавства

Відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» та керуючись статтями 42, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Покласти обов'язки відповідальної особи щодо забезпечення доступу запитувачів до публічної інформації та виконання положень Закону України «Про доступ до публічної інформації» на спеціаліста загального відділу Новобілоуської сільської ради Костянтина МІРОШНИКА та діловода загального відділу Новобілоуської сільської ради Валентину СОЛОМАХУ.

2. Спеціалісту Костянтину МІРОШНИКУ та діловоду Валентині СОЛОМАСІ загального відділу Новобілоуської сільської ради:

2.1. Забезпечувати ведення обліку запитів на отримання публічної інформації, доступ запитувачів до публічної інформації та надавати консультації під час оформлення запиту;

2.2. Забезпечувати умови для подання запитів громадянами з обмеженими фізичними можливостями з урахуванням вимог частини сьомої статті 19 Закону;

2.3. Розмістити на веб-сайті сільської ради Порядок доступу до публічної інформації, форму запиту на отримання публічної інформації, інструкцію щодо процедури подання та розгляду запиту на інформацію;

2.4. Забезпечувати оприлюднення на веб-сайті сільської ради публічну інформацію, передбачену законодавством України та порядком доступу до публічної інформації у Новобілоуській сільські раді;

2.5. Під час ведення обліку запитів на отримання публічної інформації, забезпечення доступу до публічної інформації, надання консультацій під час оформлення запитів керуватись Законами України «Про доступ до публічної інформації», «Про місцеве самоврядування в Україні», Порядком доступу до публічної інформації у Новобілоуській сільській раді, Регламентом Новобілоуської сільської ради, Інструкцією з діловодства Новобілоуської сільської ради.

3. Визначити для запитувачів місце для роботи з документами чи їх копіями у відділі «Центр надання адміністративних послуг» Новобілоуської сільської ради за адресою: с.Новий Білоус, вул.Троїцька,7, Чернігівського району, Чернігівської області.

4. Затвердити:

4.1. Порядок доступу до публічної інформації у Новобілоуській сільській раді (додаток 1).

4.2. Форму запиту на інформацію (додаток 2).

4.3. Перелік інформації з обмеженим доступом (конфіденційної, таємної, службової), що є у володінні Новобілоуської сільської ради (додаток 3).

4.4. Інструкцію щодо процедури подання та розгляду запиту на інформацію

(додаток 4).

5. Розпорядження сільського голови Новобілоуської сільської ради від 21 травня 2021 р. № 59, вважати таким, що втратило чинність.

6. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Сільський голова                                                                      Дмитро ФЕДОРОВ