В Україні діє державна інформаційна платформа «Діти війни»

Дата: 10.11.2022 10:51

«Діти війни» — це державний портал розшуку дітей, який публікує актуальну інформацію про постраждалих та приймає звернення із запитом розшуку дитини або інформацією про її місцеперебування. Всі запити, зібрані на сайті childrenofwar.gov.ua, негайно опрацьовують Національна поліція України, Офіс Генерального прокурора та Національне інформаційне бюро.

«Цей портал створено як інструмент пошуку дітей, їх порятунку та визволення з місць примусового переміщення чи депортації», — Дарія Герасимчук, Радниця-уповноважена Президента України з прав дитини та дитячої реабілітації, координаторка порталу «Діти війни».

Дана платформа була створена Міністерством реінтеграції разом з Національним інформаційним бюро за дорученням Офісу Президента України.