Вітаємо з Днем народження завідувача господарства відділу освіти Новобілоуської сільської ради Байрака Олексія Валентиновича!

Дата: 10.11.2022 10:06

Шановний Олексію Валентиновичу, щиро вітаємо Вас із Днем народження!

Бажаємо Вам постійного порядку, чіткого регламенту на роботі, вдячності за працю, поваги від колег, високих успіхів, завжди гарного настрою, великих можливостей і безмежного щастя.

Нехай залучається достаток, множиться щастя, зникає смуток, стає більше вірних та надійних друзів. Хай ніколи не полишають Вас сміливі ідеї, креативні рішення, повага оточуючих і любов рідних та близьких людей.

Доброго здоров’я, мирного неба, благополуччя, оптимізму, впевненості, наполегливості, незгасимого щастя та удачі.

З повагою  — сільський голова  та колектив  Новобілоуської сільської ради, виконавчий комітет і депутатський корпус