Вітаємо з Днем народження діловода Новобілоуської сільської ради Соломаху Валентину Леонідівну!

Дата: 09.11.2022 14:57

Шановна Валентино Леонідівно,  щиро вітаємо Вас з Днем народження!

Бажаємо  міцного здоров’я, успіхів, добра, радості, любові, щастя, гарного настрою, усмішок та яскравих вражень. Нехай тепло й затишок завжди панують у Вашому домі, хай сонячне світло зігріває в будь-яку погоду, а всі бажання здійснюються!!!

Бажаємо завжди залишатися такою ж  уважною, тактовною, креативною, цілеспрямованою і життєрадісною.

Нехай Вас супроводжують творчі успіхи, сімейне благополуччя  і звичайне людське щастя. Щоб Ваше особисте життя тільки надихало Вас до нових подвигів у роботі, а робота своєю чергою приносила добробут і комфорт у Ваш дім.

З повагою  — сільський голова  та колектив  Новобілоуської сільської ради, виконавчий комітет та депутатський корпус.