Вітаємо з Всеукраїнським днем працівників культури та майстрів народного мистецтва!

Дата: 09.11.2022 09:01

Шановні працівники культури та майстри народного мистецтва!

Від щирого серця вітаємо Вас із професійним святом — Всеукраїнським днем працівників культури та майстрів народного мистецтва!

Новобілоуська громада завжди славилася і славиться своїми талантами, які формують духовність, силу духу та почуття національної гідності. Своєю творчістю Ви доносите культуру до кожного серця, кожної душі й разом із тим примножуєте велич рідного краю та звеличуєте нашу країну.

Дорогі працівники культури та майстри народного мистецтва, зичимо Вам мирного неба, міцного здоров’я, безмежного щастя, родинного тепла, творчих успіхів і мистецьких злетів.

Хай втілюються в життя всі Ваші мрії та задуми, а кожен день дарує натхнення і нові життєві перемоги. Нехай ніколи не згасає в душі вогник творчості та краси. Миру, злагоди, добробуту Вам і Вашим родинам.

З повагою — сільський голова Новобілоуської територіальної громади Дмитро Федоров, виконавчий комітет і депутатський корпус