Вітаємо з Днем народження заступника сільського голови з фінансово-економічних питань та комунального господарства Кругола Анатолія Миколайовича!

Дата: 08.11.2022 08:15

Шановний Анатолію Миколайовичу, від щирого серця вітаємо Вас із Днем народження!

Бажаємо Вам міцного здоров’я, невичерпної енергії, особистих творчих досягнень, життєвої наснаги та нових професійних звершень на благо нашої громади.

Нехай Ваші мрії втілюються в життя та приносять радість і гордість за нові успіхи. Хай доля відкриває нові обрії майбутніх перспектив, а життєва дорого завжди веде до омріяних вершин.

Ми щиро зичимо Вам професійних злетів, задоволення від роботи, стабільності та удачі в усіх починаннях, щоб у справах Вас ніколи не залишали стійкість духу та оптимізм. Нехай нові сторінки життя заповнюються яскравими зустрічами та радісними подіями. Миру, злагоди й достатку Вам і Вашій родині.

З повагою — сільський голова Новобілоуської територіальної громади Дмитро Федоров, виконавчий комітет і депутатський корпус