Перші овочі та фрукти для Чернігівської центральної районної лікарні зібрано!

Дата: 26.10.2022 11:25

Мешканці Новобілоуської територіальної громади збирають овочі та фрукти для комунального некомерційного підприємства «Чернігівська центральна районна лікарня». Зібрані продукти використовуватимуться для покращення харчування стаціонарних хворих. Наші люди охоче підтримують цю добру справу.

На сьогодні допомогу вже надали жителі Кувечицького, Мохнатинського та Рудківського старостинський округів. Зокрема, в селі Кувечичі мешканці зібрали картоплю, буряк, моркву, капусту, солодкі гарбузи і 30 мішків яблук. Щиро дякуємо всім небайдужим людям, які долучилися до цієї доброї справи!

Разом — ми непереможна сила!