Вітаємо з Днем народження діловода Мохнатинського старостинського округу Пилипенко Лілію Вікторівну!

Дата: 27.10.2022 09:02

Шановна Ліліє Вікторівно, у радісний і світлий день Вашого народження ми хочемо побажати Вам мирного неба, міцного здоров’я, благополуччя, щасливого сьогодення, доброго майбутнього, гарних мрій та їх здійснення.

Від щирого серця зичимо невичерпного оптимізму, натхнення на нові плани та удачі в усіх починаннях. Нехай у Вашому серці завжди живуть віра, надія та любов, а в родині панують злагода, добробут, взаємоповага та взаєморозуміння.

Бажаємо, щоб у цей нелегкий для кожного з нас час близькі та рідні люди завжди дарували Вам свою підтримку, а кожен день був сповненим приємними зустрічами, душевними розмовами, гарним настроєм, плідною працею і теплими словами, які зігрівають людині душу.

З повагою — сільський голова Новобілоуської територіальної громади Дмитро Федоров, виконавчий комітет і депутатський корпус