Вітаємо з Днем народження бухгалтера, спеціаліста І категорії Голоту Людмилу Миколаївну!

Дата: 26.10.2022 08:45

Шановна Людмило Миколаївно, від щирого серця вітаємо Вас із Днем народження!

У цей святковий день хочеться побажати Вам, не лише точних даних, правильно зведеного балансу та прибутку в усіх кварталах, а й особистого щастя, успіхів у всіх починаннях і багато вільного часу, проведеного разом із дорогими та близькими серцю людьми.

Ми щиро вдячні Вам за відмінну роботу та професіоналізм. Завдяки Вашій копіткій праці бухгалтерський облік завжди ведеться без відхилень і помилок. Ви прекрасний фахівець, чудовий працівник і просто хороша людина.

Шановна Людмило Миколаївно, зичимо Вам міцного здоров’я, непідробного щастя, творчих задумів, свіжих ідей, чіткої документації та вірної звітності, успішної діяльності та легкої роботи, доброї вдачі та високого достатку, світлих почуттів у душі та гармонії в серці.

З повагою — сільський голова Новобілоуської територіальної громади Дмитро Федоров, виконавчий комітет і депутатський корпус