ВАРТО + ГО

Дата: 18.10.2022 15:55

Український ветеранський фонд підтримуватиме громадські об’єднання зі статусом юридичної особи (громадських організацій або громадських спілок), діяльність яких спрямована на захист прав і свобод, задоволення суспільних, економічних, соціальних, культурних та інших інтересів ветеранів і членів їхніх сімей.

Старт прийому заявок  18 жовтня

Останній день прийому заявок  7 листопада (до 18:00 за київським часом).

Сума фінансування проєктів:

Мінімальна запитувана сума на проєкт 500 000 грн

Максимальна запитувана сума на проєкт 1 000 000 грн

Подавати заявки на фінансування проєктів можуть:

Громадські об’єднання зі статусом юридичної особи (громадські організації або громадські спілки), які зареєстровані відповідно до вимог законодавства не пізніше ніж за два роки до отримання фінансової підтримки та мають статус неприбуткової організації, до статутної діяльності яких належать питання щодо захисту прав і свобод, задоволення суспільних, економічних, соціальних, культурних та інших інтересів ветеранів та членів їх сімей.

Обов’язкові пріоритети програми:

Надання менторської підтримки та консультування ветеранського підприємництва від старту до розвитку.

Соціальний супровід ветеранів, членів сімей таких осіб та членів сімей загиблих (померлих) ветеранів війни, членів сімей загиблих (померлих) Захисників та Захисниць України.

Соціальний супровід дітей ветеранів та дітей загиблих (померлих) ветеранів війни, дітей загиблих (померлих) Захисників та Захисниць України.

Увага! Проєкт, що претендує на участь у конкурсі, має обов’язково відповідати мінімум одному із зазначених пріоритетів.

Український ветеранський фонд