Правила поведінки при ворожій атаці

Дата: 18.10.2022 10:05

У зв’язку з частими атаками дронами-камікадзе та ракетними обстрілами по цивільній та енергетичній інфраструктурі закликаємо всіх дотримуватися правил безпеки!

Основні рекомендації:
Не нехтуйте сигналами повітряних тривог, переходьте в укриття.
При наближенні дрона-камікадзе, як правило, в повітрі чутно роботу його двигуна, звук схожий на роботу мопеда чи бензопили.
Варто оцінити обстановку навколо, не підходити до адміністративних будівель, стратегічних та військових об’єктів, знайти укриття, де перечекати.

У разі атаки — не залишайтеся в транспорті, вийдіть та відбіжіть подалі від дороги, знайдіть укриття. Не ховайтесь у під’їздах, під арками на сходових майданчиках, у підвалах панельних будинків, біля автомобільної техніки, автозаправних станцій тощо.

Не наближайтеся до місця падіння збитого дрона, не чіпайте уламки!