Електроживлення північних громад відновлено. Але ситуація в енергосистемі залишається складною

Дата: 12.10.2022 14:47

Учора ввечері аварійно відключилася лінія електропостачання, що живить північні громади Чернігівщини. Без електрики опинилася низка населених пунктів Чернігівського, Корюківського та Новгород-Сіверського районів.

Завдяки оперативній роботі енергетиків уже вночі електропостачання було відновлено.

Втім, через очевидні причини ситуація в енергосистемі залишається складною.

На території області можливі тимчасові відключення електропостачання для проведення ремонтних робіт.

Також залишається ймовірність застосування аварійних відключень за командою диспетчера «Укренерго» для балансування енергосистеми України.

Наголошуємо — триває війна, і енергетика України стала одним із ключових об’єктів російського терору.

Просимо з розумінням поставитися до можливих перебоїв з електропостачанням. А також допомогти знизити навантаження в енергомережі та не використовувати потужні електроприлади у піковий час: із 17:00 до 23:00. Тим часом енергетики по всій Україні працюють для якнайшвидшого відновлення системи.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю Чернігівської обласної військової адміністрації