ШАХРАЇ ВІД ІМЕНІ ЧЕРВОНОГО ХРЕСТА ОШУКУЮТЬ ЛЮДЕЙ!

Дата: 08.10.2022 20:57

БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ!

ШАХРАЇ ВІД ІМЕНІ ЧЕРВОНОГО ХРЕСТА ОШУКУЮТЬ ЛЮДЕЙ!!!

Зловмисники ходять по обійстях і пропонують людям пластикові вікна. Запропонувавши неякісні вікна, вимагають кошти для компенсації юридичних або ж інших послуг.

Кім того, в мережі Facebook поширюється фейк про нібито грошову виплату всім українцям від Червоного Хреста України та ООН у розмірі 7000 грн., де вимагають повідомити особисті дані та номер банківської картки.

Якщо до Вас прийдуть із подібними пропозиціями, уточнюйте інформацію в Новобілоуській сільській раді або своєму старостаті.

Про підозрілих осіб повідомляйте поліцію!!!

УВАГА! Червоний Хрест НІКОЛИ не проводив і НЕ ПРОВОДИТЬ збір коштів для компенсації юридичних чи інших послуг!

НЕ ЗБИРАЄ ОСОБИСТІ ДАНІ ЧЕРЕЗ СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ, ТИМ ПАЧЕ ДАНІ БАНКІВСЬКИХ КАРТОК!!!