Чи достатньо одного щеплення вакциною Jcovden (Janssen) щоб отримати COVID-сертифікат в Україні?

Дата: 07.10.2022 08:57

Відбувається традиційне зростання  кількості нових хворих на COVID-19. Саме тому нагадуємо про важливість вакцинації, адже це єдиний спосіб захиститися від важкого перебігу хвороби та смерті.

В Україні використовується декілька вакцин. Для первинного курсу вакцинації достатньо використати одну з них:

Comirnaty від Pfizer-BioNTech —  дві дози вакцини з інтервалом у 3 тижні;

CoronaVac від Sinovac Biotech дві дози вакцини з інтервалом у 14-28 днів;

Jcovden (Janssen) від Johnson&Johnson достатньо однієї дози вакцини.

При повному первинному курсі вакцинації будь-якою з цих вакцин генерується зелений COVID-сертифікат, який є підтвердженням пройденого курсу вакцинації*.

Для вакцини Jcovden (Janssen) для деяких дат вакцинації COVID-сертифікат буде генеруватись тільки з кінця жовтня 2022 через технічні обмеження, спричинені оновленням специфікації сертифікатів в ЄС та, відповідно, Україні.

Інформація для ознайомлення від команди Комунікаційного центру МОЗ України