Доступний котел для власників житла, яке постраждало від воєнних дій

Дата: 05.10.2022 12:19

У складні часи «Чернігівгаз» став справжньою опорою для жителів Чернігівської області. Його працівники усували аварії та проводили ремонти під обстрілами, втримали газопостачання в регіоні під час бойових дій та окупації, коли пошкодження зазнали 220 об’єктів газорозподільних мереж, і повернули газ у 42 тисячі домівок. Все це без перерви на вікенд чи свята.

Всього від військового вторгнення в Чернігівській області постраждало близько 6 тисяч домівок. Аби допомогти жителям Чернігівщини встановити нове обладнання та відновити опалення в житлі, яке постраждало від військового вторгнення, АТ«Чернігівгаз» разом з ТОВ «104.ЮА» розпочали кампанію «Доступний котел для власників житла, яке постраждало від військових дій».

Ми пропонуємо жителям Чернігівщини:

• Розстрочку на купівлю газового котла
  • 5 років гарантії на газове обладнання
  • Знижку на встановлення та перший пуск

Щоб скористатися пропозицією, достатньо звернутися до найближчого Клієнтського простору 104.ua, підібрати газове обладнання та підписати договір.

Період дії кампанії: з 1 жовтня до 1 грудня 2022 року.

Отримати консультацію можна за номером телефону 067 244  9657.

Водночас АТ «Чернігівгаз» розширило коло своїх соціальних ініціатив, змогло втримати виробничий і кадровий потенціал, продовжує постійно надавати підтримку військовим. Компанія системно допомагає українським захисникам автомобілями, обладнанням та амуніцією.

Наближаємо перемогу разом з усією країною!

АТ «Чернігівгаз»