Педагогів Новобілоуської територіальної громади привітали з Днем працівників освіти

Дата: 03.10.2022 16:39

Відзнаки, квіти, теплі привітання та щирі слова подяки... Педагогів Новобілоуської територіальної громади привітали з професійним святом — Днем працівників освіти.

Фото без описуНовобілоуський сільський голова Дмитро Федоров і начальник відділу освіти Новобілоуської сільської ради Сергій Павліон вручили освітянам громади грамоти і подяки.

Фото без описуФото без описуПід час церемонії нагородження Дмитро Федоров особисто подякував учителям за самовідданість своїй професії, швидку адаптацію до роботи в умовах воєнного стану, всебічну допомогу під час організації навчального процесу в нових умовах сьогодення та побажав міцного здоров’я, миру, поваги, успіхів у роботі та злагоди в родині.

Фото без описуФото без опису— Шановні освітяни, за ці два роки на вашу долю випало чимало нелегких випробувань: робота в умовах пандемії COVID-19, окупація, навчання дітей під час воєнного стану. І я дуже вдячний кожному з вас за те, що попри різні виклики в найскладніші для України часи ви продовжуєте невтомно працювати на освітянському фронті й тим самим здійснювати неоціненний внесок у майбутнє нашої країни. Пишаюся вашою мужністю, витримкою і щиро бажаю мирного неба, перемоги та невичерпної енергії для досягнення нових успіхів у професійній діяльності, — звернувся до присутніх сільський голова Дмитро Федоров.

Фото без описуФото без описуЗа сумлінну працю та особистий внесок у справу навчання та виховання підростаючого покоління та з нагоди Дня працівників освіти грамотами і подяками Новобілоуської сільської ради Чернігівського району Чернігівської області, а також відділу освіти Новобілоуської сільської ради нагородили директора Довжицького ліцею Олександра Володимировича Слюсара, директора Роїщенської гімназії  Тамару Петрівну Орешко, директора Старобілоуського ліцею Сергія Григоровича Пархоменка, керівника гуртка КЗ «Центр позашкільної освіти» Романа Миколайовича Осипенка, фахівця (консультанта) Інклюзивно-ресурсного центру Наталію Михайлівну Піку, помічника вихователя Старобілоуського КЗДО «Зернятко» Юлію Володимирівну Смаглюк, педагога-організатора Роїщенської гімназії Ірину Володимирівну Чемор, вчителя основ правознавства Роїщенської гімназії Юлію Василівну Лесун, вчителя історії та правознавства Старобілоуського ліцею Євгенію Петрівну Ольховик, педагога-організатора Старобілоуського ліцею Катерину Сергіївну Паньковську, вчителя інформатики Старобілоуського   ліцею Ольгу Володимирівну Кудю, вчителя біології  Хмільницького ліцею Лілію Іванівну Ковезу, вчителя географії та історії Хмільницького ліцею Наталію Григорівну Грищенко, вчителя української мови та літератури Новобілоуського ліцею Світлану Петрівну Лещенко, вчителя основ правознавства Новобілоуського ліцею Наталію Олександрівну Луценко, вчителя української мови та літератури Новобілоуського ліцею Наталію Костянтинівну Дяченко, вчителя математики Халявинського ліцею Наталію Володимирівну Бичик, педагога-організатора Халявинського ліцею Світлану Миколаївну Половецьку, вчителя основ правознавства Халявинського  ліцею Ольгу Михайлівну Шурубенко, вчителя англійської мови Халявинського ліцею Валентину Михайлівну Тарасенко, вчителя фізики та математики Редьківського ліцею Юлію Василівну Слюсар, учителя початкових класів Редьківського ліцею Тетяну Костянтинівну Бовду, вчителя початкових класів Кувечицької гімназії Валентину Василівну Пінчук, учителя історії Довжицького ліцею Галину Миколаївну Ільзіт.

Фото без описуФото без описуЗа зайняте перше місце в літературно-мовному конкурсі оповідань на тему «Мій ідеальний вчитель» відділ освіти Новобілоуської сільської ради також нагородив грамотою ученицю Новобілоуського ліцею Чернігівського району Чернігівської області Поліну Андрійченко.

За інформацією Новобілоуської територіальної громади

Фото без описуФото без опису