Вітаємо з Днем працівника освіти!

Дата: 02.10.2022 10:11

Шановні освітяни, ветерани педагогічної праці та молоді педагоги Новобілоуської територіальної громади!

Щиро вітаємо Вас із професійним святом — Днем працівника освіти, яке об’єднує всіх, хто допомагає дітям і молоді відкривати скарбницю знань та мудрості!

Завдяки вашій наполегливій працяі, високому професіоналізму, відданості справі, креативності та невтомному творчому пошуку наші діти зростають гідними громадянами своєї країни. Вашу працю неймовірно складно оцінити, адже Ви даєте дітям не лише знання, а й закладаєте в їхні душі ціннісні орієнтири, даруєте свою безмежну любов. Ваші терпіння, стійкість і самовідданість — це непосильний труд. Щиро дякуємо за те, що Ви були поруч із нашими дітьми не лише в мирні, а й у найважчі для кожного з нас моменти.

Дорогі педагоги, бажаємо Вам міцного здоров’я, творчого натхнення, мудрості, терпіння і впевненості у завтрашньому дні, щоб Ви виховали ще не одне розумне та освічене покоління. Щастя, миру, добра, благополуччя Вам і вашим родинам.

З глибокою повагою —

сільський голова Новобілоуської територіальної громади  Дмитро Федоров, виконавчий комітет і депутатський корпус