30 вересня — День усиновлення в Україні

Дата: 30.09.2022 10:25

Дорогі мешканці Новобілоуської територіальної громади!

Ми щиро вітаємо і дякуємо всім, хто поділився теплом своїх сердець і здійснив мрію дітей, які мріяли про родинний затишок, батьківську турботу та любов.

Нехай легко здійснюються всі ваші добрі задуми, які робитимуть ваших діток щасливими. Хай справжньою винагородою для Вас будуть їхні любов, повага та щирі дитячі усмішки, що даруватимуть радість, тепло і впевненість у завтрашньому дні.

Ми пишаємося кожною родиною, яка подарувала дитині сім’ю. Нехай ваші діти виростають здоровими, сильними, успішними і щасливими. Хай щодня заради цих дітей примножується щедрість і милосердя ваших душ, а Віра, Надія та Любов ніколи не покидають ваші добрі серця.

З глибокою повагою —

сільський голова Новобілоуської територіальної громади Дмитро Федоров, виконавчий комітет та депутатський корпус