Вшанування пам’яті загиблих воїнів

Дата: 21.09.2022 14:47

21 вересня разом зі святом Різдва Пресвятої Богородиці ми відзначаємо День визволення Чернігівщини від фашистських загарбників.

Із нагоди відзначення 79-ї річниці цієї пам’ятної дати в Новобілоуській територіальній громаді відбулися церемонії вшанування пам’яті загиблих воїнів. Представники Новобілоуської сільської ради та старостинських округів громади взяли участь у покладанні квітів до пам’ятників і пам’ятних знаків полеглим героям.

Фото без описуФото без опису

У селі Новий Білоус було покладено квіти до обеліска Слави воїнам-односельцям, пам’ятника на могилі підпільника Михайла Івановича Барсука, а також до пам’ятника жертвам нацистського терору на братській могилі, де поховано останки жителів Нового Білоуса, спалених фашистськими загарбниками 27 лютого 1943 року.

Фото без описуФото без описуУ покладанні взяли участь сільський голова Дмитро Федоров, його заступник з питань діяльності виконавчих органів Юрій Ткаченко, секретар сiльської ради Світлани Стопичевої, голова ветеранської організації села Новий Білоус Валентина Почепня, а також начальники і працівники відділів Новобілоуської сільської ради.

Фото без описуФото без описуПрисутні вшанували пам’ять загиблих воїнів-визволителів хвилиною мовчання. Зокрема, згадали уродженця села Новий Білоус Анатолія Григоровича Свиридовського. За мужність і героїзм під час форсування Дніпра командиру гармати 197-го гвардійського артилерійського полку 92-ї гвардійської стрілкової дивізії гвардії сержанту Анатолію Григоровичу Свиридовському присвоєно звання Героя Радянського Союзу.

Наші українські Герої безсмертні допоки ми про них пам’ятаємо.

Слава Україні! Героям слава!

За інформацією

Новобілоуської сільської ради