Вітаємо з Днем народження спеціаліста відділу «Центр надання адміністративних послуг» Мацько Наталію Миколаївну!

Дата: 20.09.2022 09:25

Шановна Наталіє Миколаївно, від щирого серця вітаємо Вас із Днем народження!

Бажаємо, щоб у цей святковий день здійснилися найбажаніші мрії і відкрилися двері до нових звершень. Нехай вдома завжди панують любов, затишок, радість і взаєморозуміння. Хай рідні та близькі оточують увагою і турботою, а надійні друзі своєчасно допомагають у потрібну хвилину. Зичимо Вам нескінченного щастя, щирої любові, віри у свої можливості та оптимізму.

Залишайтеся завжди такою ж приємною, харизматичною та чарівною. Живіть у гармонії, любові, злагоді та надихайте своєю життєвою енергією інших. Миру, міцного здоров’я, благополуччя та успіхів у досягненні цілей.

З повагою — сільський голова Новобілоуської територіальної громади Дмитро Федоров, виконавчий комітет і депутатський корпус