Вітаємо з Днем народження старосту Старобілоуського старостинського округу Миколу Борисовича Нехая!

Дата: 01.09.2022 12:17

Шановний Миколо Борисовичу, прийміть щирі побажання миру, міцного здоров’я, щастя, благополуччя та невичерпної енергії в усіх ваших справах. Ми дуже вдячні Вам за професіоналізм, відповідальність, працелюбність, любов до рідної землі та повагу до людей.

Бажаємо Вам ще більших здобутків, успіхів у всіх починаннях, наснаги і натхнення. Хай поруч із Вами будуть надійні та щирі друзі, рідні та близькі люди. Нехай легко втілюються в життя всі ваші мрії та добрі задуми, і доля збагачує Вас життєвою мудрістю.

З повагою — сільський голова Новобілоуської територіальної громади Дмитро Федоров, виконавчий комітет і депутатський корпус