Нарада директорів освітніх закладів за участю представників швейцарського фонду з протимінної діяльності

Дата: 29.08.2022 08:05

У п’ятницю, 26 серпня, у приміщенні Новобілоуського будинку культури відбулася нарада директорів освітніх закладів Новобілоуської сільської ради за участю сільського голови Дмитра Федорова та начальника відділу освіти Новобілоуської сільської ради Сергія Павліона.

Під час наради обговорювалися нагальні питання щодо підготовки закладів освіти до нового навчального року, організації освітнього процесу в умовах воєнного стану, результатів роботи, проведеної протягом останнього місяця, а також ряду інших проблем, які потребують нагального вирішення.

На нараду були запрошені представники швейцарського фонду з протимінної діяльності. Вони прочитали лекцію та показали фото- й відеоматеріали про вибухонебезпечні предмети, як їх розпізнавати в повсякденному житті та що слід робити в разі їхнього виявлення. У подальшому отримані знання розповсюджуватимуться серед учителів, батьків і школярів.

За інформацією Новобілоуської сільської ради