Привітання з Днем Незалежності України від старости Халявинського старостинського округу Алли Лісової

Дата: 24.08.2022 08:10

Україна – країна неймовірної краси, але з важкою долею. Вона мужньо переносить випробування, коли гинуть мільйони її синів та дочок. І кожен раз встає з колін, виховуючи нові покоління закоханих у рідний край лицарів правди та свободи. Мабуть, найкращим пам'ятником для всіх, хто загинув за Україну, буде наше бажання будувати суверенну, вільну, незалежну державу.

Шановні мешканці й гості Халявинського старостинського округу, сердечно вітаю вас із Днем Незалежності України! Всі великі успіхи нашої держави складаються з успіхів кожного небайдужого українця – як безліч річок і потічків зливаються в один могутній Дніпро. Тож давайте з нагоди найважливішого свята України щиро покладатися на успіх наших спільних дій і продовження активної співпраці, яка єднає нас і зміцнює нашу державу. Бажаю жити довго й щасливо у квітучій країні без зовнішніх конфліктів і під мирним небом, із чудовим настроєм і з великим ентузіазмом, із безмірною любов'ю в серці та вічною любов'ю до Батьківщини.

З повагою - староста Халявинського старостинського округу Алла Лісова