Українська мова для дорослих і школярів

Дата: 18.08.2022 12:00

«Лайфхаки з української мови», або Українська мова для дорослих і школярів

Цей онлайн курс — спільна розробка EdEra та Освіторії, який складається з 5 модулів, що налічують 16 тем, і триває загалом 5 тижнів по 4 години щотижня. Лектором курсу є кандидат філологічних наук і вчитель української мови та літератури у столичній Новопечерській школі Ігор Хворостяний. Він відкриватиме для вас фонетику, орфографію, морфологію, синтаксис і стилістику української мови. Форма подачі матеріалу — відео з лайфхаками. Курс є також хорошим помічником для старшокласників, які хочуть успішно здати ЗНО. Кожен урок-лайфхак супроводжується робочими аркушами з завданнями для перевірки засвоєння знань і тестами. Конспект писати не потрібно: за вас це вже зробили. Зручний та доступний інтерактивний конспект лекцій завжди напохваті за посиланням. Навчання обіцяє бути цікавим.