Наближаємо перемогу України

Дата: 17.08.2022 12:08

Мешканці Новобілоуської територіальної громади продовжують брати участь в опорі російській агресії проти України та наближати нашу перемогу. Вони захищають незалежність держави, допомагають Збройним силам України, дають прихисток вимушеним переселенцям і беруть участь у розборі розбомблених окупантами обійсть.

Команда добровольців, яка не стоїть осторонь чужого горя, щоразу збільшується. Підставляє плече постраждалим, щоб не залишати їх один на один зі своєю бідою. Єднаймося! Разом ми непереможні!