Про важливість своєчасної оплати комунальних послуг

Дата: 26.07.2022 16:38

В умовах підготовки підприємств теплопостачання до опалювального періоду 2022/2023 одним із проблемних питань, що потребує особливої уваги, є питання заборгованості споживачів за спожиті теплову енергію, газ, електроенергію.

Наразі оплата споживачів є важливим джерелом надходжень підприємств, що забезпечують міста і села комунальними послугами, газом, електроенергією. Тому наголошуємо на важливості своєчасної оплати послуг та необхідності  погашення боргів за надані послуги.

Нагадуємо, що оплатити комунальні послуги можливо за допомогою онлайн сервісів: через особисті кабінети, мобільні застосунки, платіжні системи: «Ощад24», «Приват24», «МоноБанк» тощо.