Верховна Рада заборонила російську музику в медіапросторі та громадських місцях

Дата: 20.06.2022 15:40

За це рішення проголосували 303 народні депутати. «На період до звільнення всіх окупованих українських територій та припинення агресії з боку російської федерації заборонити на території України відтворення аудіовізуальних творів у виконанні громадян і резидентів держави-агресора на радіо, телебаченні, в розважальних закладах, громадському транспорті (у комунальних та приватних перевізників), у закладах освіти, закладах культури та відпочинку, готельного та ресторанного бізнесу, кінотеатрах, громадському просторі тощо», — йдеться у законі.

Також законодавці заборонили імпорт видавничої продукції з росії та білорусі, видання і продаж книг авторства громадян рф.

Передбачили підтримку книгарень, що продають книжки українською мовою, а також державні сертифікати на купівлю книг для дітей.