Розшук зниклих безвісти військовослужбовців і цивільних осіб

Дата: 16.06.2022 15:05

При Міністерстві з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України працює Офіс Уповноваженого з питань осіб, зниклих безвісти за особливих обставин.

Уповноважений координує кол-центр із розшуку зниклих безвісти військовослужбовців і цивільних осіб. Він співпрацює з Національним Інформаційним Бюро при Мінреінтеграції, у питаннях інформації щодо зниклих безвісти.

Алгоритм дій щоб повідомити про зниклу людину:

- зателефонуте на «гарячу лінію» кол-центру за тел. 0 800-339-247 з понеділка по п’ятницю з 9:00-18:00.

- У суботу і неділю кол-центр працює у віддаленому режимі.

- Інформація приймається у вигляді повідомлень на номер телефону (095) 89-60-421 у вайбер та телеграм.

- Для зв’язку з працівниками кол-центру можна скористатися електронною адресою: war2022people@gmail.com.