Роботу підрозділів міграційної служби Чернігівської області відновлено!

Дата: 07.06.2022 16:14

Друзі, раді вам повідомити, про відновлення роботи з оформлення біометричних документів у підрозділах міграційної служби Чернігівської області з 23 травня 2022 року.

У зв’язку з територіальною близькістю до державного кордону з країною агресором, тимчасово не здійснюють прийом документів наступні підрозділи:

• Городнянський сектор
  • Новгород-Сіверський сектор
  • Ріпкинський сектор
  • Семенівський сектор
  • Сновський сектор

Питання щодо відновлення роботи в повному обсязі вказаних підрозділів опрацьовується.

Разом із тим, повідомляємо, що всі підрозділи, без винятку:

• вносять відомості про дітей до закордонного паспорта одного з батьків;
  • продовжують строк дії закордонних паспортів, як дорослим так і дітям, строком на 5 років;
  • здійснюють вклейку фото до паспорта громадянина України по досягненню 25-ти, 45-ти років.

Також нагадуємо, що пошкоджено приміщення Новозаводського відділу у м.Чернігів (вул. Старобілоуська, 4-а), тому послуги надаватимуться у Деснянському відділі м. Чернігів (вул. Шевченка, 26).

Чернігівський відділ (вул. Шевченка 116-а) також зруйновано, тому послуги надаватимуться в Паспортному центрі (вул. Шевченка, 51-а).